Proponujemy:

 bezpłatne doradztwo techniczne

 szczegółowe kosztorysowanie

 profesjonalne wykonawstwo

 możliwość zwrotu nadwyżek towarowych


nasza oferta

Lindab
Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe z cienkich blach dla budownictwa.
Zobacz ofertę >>>

Rukki
Systemy rynnowe. Zadaniem systemu rynnowego jest efektywne odprowadzanie wody z całej powierzchni dachu. Wszystkie elementy systemu rynnowego produkowane są z blachy ocynkowanej o grubości 0,6 mm, powlekanej obustronnie Puralem - powłoką odznaczającą się szczególną odpornością na korozję, promieniowanie UV, a także trwałością koloru bez względu na warunki atmosferyczne. Występujące w kilku rodzajach haki rynnowe zapewniają możliwość uniwersalnego montażu w każdych warunkach, a ich konstrukcja gwarantuje wyjątkową wytrzymałość na obciążenia, zabezpieczając m.in. przed uszkodzeniem w przypadku chwilowych, intensywnych opadów śniegu. Łagodne zaokrąglenia elementów umożliwiają skuteczne odprowadzanie wszelkich zanieczyszczeń oraz łatwe czyszczenie systemu z liści i innych zabrudzeń. System rynnowy dostępny jest w dwóch rozmiarach: 125/87 mm lub 150/100 mm. Rury spustowe wraz z rynnami są dostępne w pakiecie gotowym do montażu.
Zobacz ofertę >>>

Zambelli
Od ponad 35 lat nazwa Zambelli jest synonimem wysokiej jakości systemów odwodnienia dachu wykonywanych w Niemczech. Począwszy od produkcji kolanek, przekształciliśmy się w specjalistyczną firmę produkującą systemy odwodnienia dachu przy użyciu wszystkich metali budowlanych. W tej chwili jesteśmy największym producentem systemów odwodnienia dachu w Europie z 18.000 metrami kwadratowymi obszarów produkcyjnych i magazynowych w sześciu różnych lokalizacjach.
Zobacz ofertę >>>

<<< powrót