Proponujemy:

 bezpłatne doradztwo techniczne

 szczegółowe kosztorysowanie

 profesjonalne wykonawstwo

 możliwość zwrotu nadwyżek towarowych


nasza oferta

Nicoll
Francuska firma Nicoll, z siedzibą w Cholet, specjalizująca się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, jest jedną z największych firm tej branży w Europie. Znane już od 1956 roku, z wysokiej jakości produkty tej firmy, dostarczane są wielu, nawet najbardziej wybrednym, klientom na całym świecie.
Zobacz ofertę >>>

Marley
Marley jest międzynarodową firmą działającą w branży materiałów budowlanych. Firma Marley Polska istnieje od 1995 r., jednak systemy rynnowe Marley dostępne są na polskim rynku już od 1991 roku. Nadrzędnym celem strategii firmy Marley jest stałe zadowolenie użytkownika z zakupionego produktu.
Zobacz ofertę >>>

Galeco
Rynny Galeco: Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości naszych produktów na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozje, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej.
Zobacz ofertę >>>

Kaczmarek
Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek Spółka Jawna - Malewo jest najwiekszą prywatną firmą w swojej branży i należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.
Zobacz ofertę >>>

<<< powrót