Proponujemy:

 bezpłatne doradztwo techniczne

 szczegółowe kosztorysowanie

 profesjonalne wykonawstwo

 możliwość zwrotu nadwyżek towarowych


nasza oferta

Klober
Klöber oferuje program produktów, którego w całej Europie długo by szukać. Począwszy na elementach wentylacyjnych do dachu spadzistego i płaskiego, przez stopnie dekarskie, aż do elementów wentylacyjnych kalenicy i grzbietu dachowego czy też membran dachowych. Tak bogata oferta pozwala spełnić indywidualne Państwa wymagania projektowe jak i techniczne. Być jak najbliżej klienta, najwyższej jakości produkt oraz serwis to tajemnica naszego sukcesu.
Zobacz ofertę >>>

Marma
MARMA Polskie Folie to jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie. Dwudziestoletnie doświadczenie firmy w branży pozwala na ciągłe podnoszenie jakości wyrobów oraz dostosowywanie ich do potrzeb klientów.
Zobacz ofertę >>>

Braas
Każdy dach, a w szczególności dach z ociepleniem powinien być dodatkowo zabezpieczony. Istotną sprawą jest, aby nie dopuścić do wnikania wody i wilgoci bezpośrednio w materiały termoizolacyjne. Przedstawione tutaj folie dachowe zabezpieczają dach przed kondensatem powstającym na wskutek dużych, dobowych wahań temperatury oraz przed wilgocią, która może dostawać się pod pokrycie z otoczenia. Folia Izo pełni rolę paroizolacji.
Zobacz ofertę >>>

<<< powrót