Proponujemy:

 bezpłatne doradztwo techniczne

 szczegółowe kosztorysowanie

 profesjonalne wykonawstwo

 możliwość zwrotu nadwyżek towarowych


nasza oferta

Prodach
Dzisiejsza oferta firmy, to kompletne systemy dachowe oparte na dwóch modelach dachówek podstawowych: podwójnej esówce i podwójnej rzymskiej. Dachówki oferowane są w 5 kolorach podstawowych i 2 specjalnych, na zamówienie. Dostępność dachówek zapewnia 18 składów fabrycznych i ponad 250 punktów oferujących wyroby PRODACH w całym kraju. Jakość dachówek potwierdzona jest Certyfikatami Zgodności z Polską Normą oraz udzielaną przez Producenta 30-letnią, imienną gwarancją.
Zobacz ofertę >>>

Euronit
Zapewnienie trwałego i estetycznego dachu nad głową dla ludzi na wszystkich kontynentach legło u podstaw prowadzonej już od 80-ciu lat działalnoœci firmy Eternit AG, członka międzynarodowego koncernu Etex, w skład którego wchodzi od 1997 firma Euronit.
Zobacz ofertę >>>

Braas
Brass Dachówki Braas są znane na świecie już od ponad 50 lat. W Polsce Braas istnieje od 1993 roku, w którym to powstała firma Braas Polska. Początkowo oferta obejmowała produkty Braas sprowadzane z Niemiec. W sierpniu 1995 roku nastąpiło otwarcie magazynu centralnego w Opolu, a w czerwcu 1996 r. uruchomiono tam pierwszy zakład produkcyjny. W rok później podjęto decyzję o budowie kolejnej fabryki w Polsce, tym razem w Płońsku. Otwarcie nowego zakładu, który posiada najnowocześniejszą w Europie linię do produkcji dachówek cementowych, nastąpiło 18 czerwca 1999r. 1 października 2004 roku nastąpiło przekształcenie Braas Polska w przedsiębiorstwo Lafarge Dachy. Firma stała się największym producentem dachówek w kraju do dziś połowa sprzedawanych w Polsce dachówek pochodzi z taśm produkcyjnych Braas, a marka jest jedną z najbardziej znanych na rynku materiałów budowlanych. W myśl zasady, że trzeba być jak najbliżej klienta, produkty Braas są dystrybuowane poprzez cztery magazyny handlowe: w Opolu, Płońsku, Przysusze oraz Pile. Usprawniają one realizację zamówień klientów z całej Polski. Uwzględniając nowe wymagania i wykorzystując pojawiające się możliwości rynkowe, z początkiem 2008 r. marka Braas zostaje włączona do Grupy MONIER. Ten patronat światowego potentata w dziedzinie pokryć dachowych jeszcze bardziej wzmocni pozycję Braas jako niekwestionowanego lidera jakości oferowanych produktów i rozwiązań.
Zobacz ofertę >>>

<<< powrót