Proponujemy:

 bezpłatne doradztwo techniczne

 szczegółowe kosztorysowanie

 profesjonalne wykonawstwo

 możliwość zwrotu nadwyżek towarowych


nasza oferta

Jopek
Fabryka Ceramiki Budowlanej Wacław Jopek to obecnie zespół pięciu cegielni produkujących wysokiej jakości ceramikę budowlaną ścienną i dachową. Jest to efekt ponad dwudziestoletniej działalności w tej branży właściciela Pana Wacława Jopka. Jego aktywna postawa na rynku w znacznej mierze przyczyniła się do rozwoju polskiej ceramiki.
Zobacz ofertę >>>

CRH
CRH jest jednym z największych na świecie koncernów działających w branży materiałów budowlanych. > Koncern CRH wywodzi się z Irlandii, a jego główna siedziba mieści się w DUBLINIE. W ciągu ponad 30 lat swojego istnienia koncern rozszerzył swój zasięg terytorialny na 26 krajów - jest obecny między innymi w USA, Kanadzie, Chile, Argentynie, Europie Zachodniej, Polsce, Estonii, Litwie, Ukrainie i Rosji.
Zobacz ofertę >>>

Roben
Wysokiej jakości cegły i dachówki ceramiczne, wyjątkowa ceramika posadzkowa do wnętrz i na tarasy, płytki klinkierowe do zakładów przemysłowych, cegły klinkierowe drogowe na podjazdy, ścieżki w ogrodach. Jedynie firma Röben może złożyć Państwu tak bogatą i różnorodną ofertę.
Zobacz ofertę >>>

<<< powrót